Trumny i urny

Niezależnie od wyboru rodzaju ceremonii żałobnej, warto zadbać o każdy jej szczegół. To forma uszanowania dla Zmarłego oraz wyrażenia mu naszej wdzięczności. W ofercie Zakładu Pogrzebowego Rydel mamy szeroki wybór trumien. Posiadamy trumny drewniane – w różnych wzorach i z różnych rodzajów drewna. Dla potrzeb uroczystości pogrzebowych poprzedzonych kremacją proponujemy trumny kremacyjne i urny. Wśród urn znajdują się modele drewniane, kamienne, metalowe oraz mosiężne. Wszystko po to, aby naszą ofertę dostosować do potrzeb i możliwości Klienta o różnych zasobnościach portfela. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, aby dostosować go do Państwa oczekiwań. Dla nas ważny jest każdy Klient: zarówno ten, który ceni sobie prostotę – jak i ten, dla którego kluczem estetycznym jest bogata ornamentyka.

W naszym zakładzie pogrzebowym w Lublinie i Puławach Klient może także dokonać wyboru tabliczki na trumnę, urnę lub krzyż. Proponujemy również nasze usługi pogrzebowe w zakresie doradztwa, sprzedaży, wykonania i montażu nagrobków granitowych.

Opinie

Polecam firmę Rydel profesjonalna obsługa. Produkty na najwyższym poziomie. Moim zdaniem najlepszy zakład pogrzebowy w Lublinie...

- Tomasz Kodra

Zobacz więcej opini

Kontakt

Śledź nas

Copyright © 2021 by RYDEL Lublin. Wszystkie prawa zastrzeżone.