section-7f76010
https://rydel24.pl/wp-content/uploads/2023/01/mobilne_biuro-710x580.jpghttps://rydel24.pl/wp-content/uploads/2023/01/mobilne_biuro-710x580.jpg

Mobilne biuro

Często z wielu przyczyn nie są Państwo w stanie pojawić się osobiście w naszym biurze, niezależnie czy wynika to z wieku, stanu zdrowia, braku możliwości dojazdu, żałoby lub innych powodów osobistych. Na Państwa życzenie przyjedziemy na wskazany adres z odpowiednią dokumentacją i katalogami oraz dokonamy dokładnie takich samych formalności jak w biurze stacjonarnym. Pojedziemy również z Państwem do szpitala, Urzędu Stanu Cywilnego i innych placówek, gdzie można uzyskać niezbędne dokumenty do pogrzebu. Mogą być Państwo pewni, że nasza firma dołoży wszelkich starań, aby ceremonia pogrzebowa odbyła się zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze.

Pracując w branży związanej z usługami pogrzebowymi doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak żałoba, czy choroba mogą uniemożliwić Państwu samodzielne załatwianie niezbędnych formalności, czy stawianie się osobiście na spotkania. Z różnych względów mogą Państwo być zajęci, nieobecni, lub w inny sposób niezdolni do działania bez asysty.

Mobilne Biuro Zakładu Pogrzebowego Rydel to odpowiedź na kompleksowe usługi pogrzebowe dla tych z Państwa, którzy mają najmniej siły i możliwości samodzielnego podejmowania decyzji.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym w celu uzyskania szczegółowych informacji o funkcjonowaniu Mobilnego Biura Zakładu Pogrzebowego Rydel.