section-7f76010
https://rydel24.pl/wp-content/uploads/2023/01/poradnik-710x580.jpghttps://rydel24.pl/wp-content/uploads/2023/01/poradnik-710x580.jpg

Co zrobić gdy odejdzie bliska osoba?

Śmierć bliskiej osoby jest często emocjonalnym i ciężkim doświadczeniem, co utrudnia Państwu podejmowanie decyzji. W związku z tym służymy Państwu wszechstronną pomocą i wsparciem.
Jeżeli śmierć bliskiej Państwu osoby nastąpiła w domu należy wezwać lekarza, który stwierdzi zgon, a następnie wystawi kartę zgonu. W międzyczasie nasi wykwalifikowani żałobnicy będą w gotowości czekać na Państwa telefon, by eksportować ciało Osoby Zmarłej do naszej chłodni z zachowaniem najwyższego szacunku.
Jeżeli śmierć bliskiej osoby nastąpiła w szpitalu lub poza nim z przyczyn nienaturalnych również prosimy o kontakt w celu eksportowania ciała Osoby Zmarłej do naszej chłodni. Wybór firmy pogrzebowej należy do Państwa i jest on kwestią indywidulaną niezależnie od miejsca zgonu.

Na Państwa życzenie otworzymy nasze biuro o każdej porze w celu ustalenia formalności związanych z pochówkiem.

Pamiętajmy, że śmierć ukochanej bliskiej osoby to szok i dramat. Najlepiej będzie, jeśli zdecydują się Państwo na Zakład Pogrzebowy, który oferuje kompleksowe usługi, a także wsparcie w załatwianiu wszystkich formalności oraz zrozumienie dla Państwa sytuacji.

Jeśli nie wiedzą Państwo co robić w konkretnej, trudnej sytuacji śmierci bliskiej osoby - zapraszamy do kontaktu! Poprowadzimy Państwa przez cały, jakże trudny proces pożegnania.

section-57e63f4

Najczęstsze pytania

Po dostarczeniu odpowiednich dokumentów nasi wykwalifikowani pracownicy w Państwa imieniu dokonają wszelkich formalności urzędowych.

W tym celu niezbędne są dokumenty takie jak:
- KARTA ZGONU, która jest wydawana przez lekarza, stwierdzającego zgon;
- DOWÓD OSOBISTY OSOBY ZMARŁEJ;
- PESEL OSOBY ZMARŁEJ;
- PESEL WNIOSKODAWCY;

AKT ZGONU wydawany jest na podstawie karty zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w zależności od miejsca zgonu. Na Państwa życzenie odbierzemy akta w odpowiednim USC.

Jeżeli dotyczy Państwa brak płynności finansowej prosimy o kontakt. Rozliczymy za Państwa zasiłek pogrzebowy i dokonamy opłat na cmentarzu.

Niezależnie od Państwa wyznania czy sytuacji zorganizujemy:

- Pogrzeb wyznaniowy
- Pogrzeb bezwyznaniowy
- Pogrzeb dzieci martwo urodzonych
- Pogrzeb wojskowy

Baza osób pochowanych