Kremacja w 24H

Kremacja jest coraz bardziej powszechną formą pochówku. Jeżeli zdecydują się Państwo na kremację służymy radą, a także wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Nasza firma zajmuje się kompleksowo wszystkimi procedurami związanymi z tą formą pochówku.
Zapewniamy rodzinie również możliwość pożegnania się z osobą Zmarłą w naszej sali pożegnań. Ciało osoby Zmarłej jest przygotowywane przez naszych tanatokosmetologów tak samo jak do pogrzebu tradycyjnego. Natomiast trumna kremacyjna jest pozbawiona lakieru i metalowych ozdób.

Kompleksowe usługi pogrzebowe, które proponujemy obejmują kompletną i szczegółową drogę ciała osoby Zmarłej do uroczystego pochówku, także w przypadku, gdy bliscy decydują się na kremację. Kontakt z krematorium i wszystkie detale przygotowania ciała przed spopieleniem organizujemy po naszej stronie. Transport ciała osoby Zmarłej do krematorium i prochów z krematorium na miejsce ostatniego pożegnania – wszystko to organizujemy sprawnie, bez obciążania pogrążonych w żałobie bliskich.

Jeśli poszukują Państwo firmy działającej w zakresie kremacji w Lublinie – zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym. Można to zrobić dzwoniąc do nas, pisząc e-mail, lub korzystając z formularza dostępnego na naszej witrynie internetowej.

Zapraszamy!