Transport zmarłych

Często zdarza się, że śmierć bliskiej osoby nadejdzie w nieoczekiwanym momencie i nie są Państwo w stanie podjąć decyzji co robić w tak ciężkiej sytuacji. W związku z tym służymy Państwu pomocą o każdej porze dnia i nocy, a także w niedziele i święta. Niezależnie od miejsca zgonu zapewniamy Państwu całodobowy i natychmiastowy przewóz osób Zmarłych. Dysponujemy własną chłodnią, bezpłatną do dnia pochówku. Zaplecze transportowe, które posiadamy pozwala na przewóz osób Zmarłych nie tylko z Lublina i okolic, ale także z całej Polski oraz poza granicami kraju. Nasz wykwalifikowany personel sprawi, że transport osoby Zmarłej odbędzie się z zachowaniem najwyższego szacunku i taktu.

Profesjonalne usługi pogrzebowe muszą być kompleksowe tak, by pogrążeni w żałobie bliscy nie musieli sami podejmować trudnych decyzji i na własną rękę organizować transportu zmarłych, a także szeregu innych niezbędnych kroków prowadzących do pożegnania się z osobą, która odeszła w sposób godny, uroczysty i poważny.

Usługi pogrzebowe, które oferujemy Państwu w naszym zakładzie pogrzebowym charakteryzują się dbałością o każdy szczegół, delikatnością w traktowaniu naszych klientów i wysłuchaniem każdego ich życzenia dotyczącego pochówku bliskiej osoby Zmarłej. Chcemy, by transport Zmarłych, jedna z usług pogrzebowych, do których jestesmy świetnie przygotowani, przebiegał sprawnie, dyskretnie, z zachowaniem wszelkich procedur, przepisów prawa i godności zmarłego.

Zapraszamy do kontaktu!